اهمیت عینکساز

Untitled-1 copy
یازدهمین نمایشگاه تاپکس با حضور ماهنامه کاوشگر با ٢٢ سال فعالیت مطبوعاتی
۱۶ / ۰۳ / ۱۳۹۶
Book-Your-Hotel-Room-for-SILMO-2017-sdffgdsfgs
معرفی نمایشگاه بین‌المللی عینک و بینایی سنجی سیلمو (Silmo)
۲۳ / ۰۵ / ۱۳۹۶

اهمیت عینکساز

۲۰۱۷-۰۷-۰۲ ۱۴_۰۵_۴۰-Arizona-Dispensing-Optician-Attorney - Windows Photo Viewer

عینک سازی یک صنعت منحصر به فرد است، به این دلیل که محصولات آن دید را اصلاح می کند و به عنوان یک مد عمل می کند. میلیون ها نفر از مردم هر ساله عینک خریداری می کنند تا سلیقه شان ( تیپ شان) را تکمیل و بینایی شان را بهتر کنند. تقاضا عینک مد روز باعث ایجاد یک صنعت شد که توانایی فوق العاده ای و مقدار سالم رشد را تجربه می کرد. با تقاضای بسیار زیاد نیاز به اپتیک های تخصصی می شود. به همین دلیل، اپتیک ها از سطح بالایی از رضایت شخصی و مالی برخوردار می شوند.

آمار کار:

طبق دفتر آمار کار، انتظار می رود که اشتغال در زمینه اپتیک از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ تا ۲۹ درصد افزایش یابد. این میزان رشد بسیار بالاتر از متوسط مشاغل دیگر است. دو دلیل برای این طرح چشمگیر وجود دارد. دلیل

اول، جمعیت در حال افزایش ,تعداد زیادی از افراد مسن است، چنانکه افراد مسن, نیاز آنها به محصولات و خدمات مراقبت چشم افزایش می یابد. این منجر به تقاضای بیشتر برای مهارت های تخصصی عینک سازی فراهم می کند. دلیل دوم، تاثیرات مد و آگاهی بیشتر از نیاز به آزمایشات چشم، تاثیر بیشتری بر تصمیمات مصرف کننده مصرف برق را آغاز کرده اند.

محیط کار:

متخصصین زیبایی در زمینه های متنوعی از جمله فروشگاه های خرده فروشی نوری، روش های پزشکی گروهی، دفاتر اپتومتری و کلینیک های چشم پزشکی کار می کنند. از آنجا که بیشتر و بیشتر از این موسسات عینک و لنزهای تماسی را به مشتریان خود ارائه می دهند، نورپردازی به شدت به نفع آن است. صاحبان این نوع کسب و کار شروع به استخدام اپتیک های بیشتری برای حمایت از تقاضای رو به رشد عینک کرده اند. متخصصین چشم پزشکی که از سوی هیئت مدیره عینک سازی آمریکا مدرک دریافت می کنند تقاضای بسیار خاصی دارند. این به خاطر این واقعیت است که پزشکان معتبر آموزش جامع تر و ارتباط با مشتریان بیشتری دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *